Profil

Milan Krynek
Vítám Vás na mých stránkách. Jmenuji se Milan Krynek a narodil jsem se roku 1966 ve znamení raka.

Celý svůj život se zajimám o „jiný pohled na svět“. Začalo to již kolem mých 15 let, kdy jsem začal malovat. Při této činnosti se skutečně dostáváte do jiného stavu vědomí, a já se v něm cítil velmi dobře. Protože to pro mne byly nové věci, začal jsem odpovědi hledat v knihách a na různých seminářích a pak i prohlubovat mé znalosti o ....

V průběhu let hledání a studia mně nejvíce ovlivnili manželé Tomášovi, práce s energií reiki, metoda uzdravování autopatie.....

Významným způsobem mně také v mém hledání ovlivnila kniha Reconection od Erica Pearla z nakladatelství Pragma. Hned po jejím přečtení jsem věděl, že to je to co jsem hledal, cítil jsem, že tímto způsobem lze účinně aktivovat procesy uzdravení, ať už vlastního nebo druhých. Pochopil jsem, že vyléčení je v nitru každého člověka, pouze někteří lidé o tom nevědí a je potřeba jim pomoci a „znovunapojit“ je.

Semináře Reconection I a II s Ericem Pearlem jsme se zúčastnil v roce 2008.Rovněž seminář Reconection III jsem absolvoval v dubnu 2008 a umožnil mi provádět mým klientům iniciační rituál „Znovunapojení“, který dovoluje připojit člověka na axiatonální (více-dimenzionální) systém a propojit jej tak zpět na energetické dráhy Vesmíru a planety Země.
Seminář mi dodal odvahu a důvěru, svobodu a poznání, že všichni lidé, bez rozdílu touží po tom, být šťastní.....

Celý svůj dospělý život vím, že chci-li pochopit to, čím v tomto pozemském světě jsme, co nás potkává, odkud přicházíme a kam míříme je o stavu pochopení sama sebe, o překroční svého strachu a pochybností a přijetí toho, co se zdá být mimo naše chápání.Reconection mi umožnilo pochopit, že mým osobním posláním a úkolem je pracovat na sobě, tím zdokonalovat sám sebe a tím i zvyšovat mou schopnost léčit druhé.

Jestliže Vás Reconection-léčení zaujalo, kontaktujte mně, rád zodpovím Vaše dotazy.

Milan Krynek